Golfen en nachtje weg in België - Golfweekend net over de grens met 2 greenfees

Bij het Golfen en nachtje weg in België is inbegrepen:

    • 1 Overnachting
    • 1x Ontbijt
    • 2 Greenfees + buggy

    Prijs: € 220,00 p.p op basis van een 2-persoonskamer.
    Toeslagen:
    Eenpersoonsverblijf: € 35,00 per nacht
    Weekend toeslag: € 30,00 per greenfee per dag (zaterdag en zondag)

    Optioneel bij te boeken:
    2-gangen Diner € 27,50 p.p.
    3-gangen Diner € 37,50 p.p.

    De prijs van het Golfen en nachtje weg in België is geldig tot en met 31 december 2023 met uitzondering van de feestdagen.

Genieten net over de grens

Genieten net over de grens. Golfen op 1 van de 3 banen en overnachten bij een prachtig hotel, gelegen direct aan de golfbaan. Heerlijk actief bezig zijn en aansluitend lekker slapen in een comfortabele hotel kamer. Nachtje weg, korte break ga er lekker tussen uit.

3 Schitterende golfbanen

Henri-Chapelle heeft maar liefst 3 banen waarop u een balletje kunt slaan. Het maakt niet uit of een beginnende of ervaren golfer bent, voor iedere golfer is er een geschikte baan. 

Les Viviers Par73: een 18-holes Championship Course . De baan is gemaakt van valleien, waterpartijen en bunkers. De ervaren golfer kan hier een balletje slaan. Vergeet uw driver van thuis niet mee te nemen.

Le Charlemagne Par70: een golfbaan die u zal verrassen. De baan is korter dan Viviers, de baan is meer technisch. Voor elke golfer wordt een kwaliteitsspel aangeboden. U als golfer kunt uw spel op de 18 holes verbeteren.

La Chappele Par31: deze golfbaan is gebouwd door enthousiaste beginnende golfers. De baan is gemaakt door par 3 en par 5. Tevens is hij nuttig om naar grotere uitdagingen te vervangen. 

Hotel direct aan de baan

Het hotel heeft 11 kamers. De kamers varieren van een standaard tot een suite kamer en bieden comfort aan die u nodig heeft voor een aangenaam verblijf. Tijdens uw verblijf overnacht u een kamer met twin bed.
De kamers zijn modern en uitgerust met de nieuwste apparatuur. De televisie op de kamer is verbonden met de sateliet. De badkamer is voorzien van een toilet, wastafel, bad en douche.

Restaurant

In het restaurant worden voor elke smaak gerechten aangeboden. De brasserie biedt typische gerechten van de streek aan. In het restaurant kunt u gerechten kiezen van de kaart. De chefkok werkt met de beste ingredienten van lokale leveranciers.

8.3 | 4 reviews

Reviews van gasten

Hans van Wijk

8

Mooie golfbanen met prima hotelfaciliteiten.

Ingeborg Spitters

9

Goede en duidelijke informatie, bij omzetten naar een andere datum heel fijn dat de medewerkers meedenken. Wijzigingen na boeking konden ook nog geregeld worden. Ik ben dus zeer tevreden.

Marieke Kreuzen

8

Mooie baan Viviers, gastvrij en vriendelijk personeel. Beetje verwarring prijs/aanbod, echter dik oke

Wies Vonck

8

Mooie faciliteiten, mooie banen, goed georganiseerd en alle afspraken stonden! Twee mooie dagen beleefd!

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • parkeren
  • restaurant
  • wifi
  • Receptie
  • Airconditioning
  • Golfbaan

Onze partner

Hotel op de golfbaan

In de streek van de 3 grenzen ligt Golf Henri-Chapelle. In het Land van Herve zijn de golfbanen harmonieus geïntegreerd. Voor de ervaren golfer is de 18-holes Les Viviers een uitdaging. Op golfbaan Charlemagne zult u worden verrast door de bunkers en waterhindernissen. Mocht u een beginnende golfer zijn, dan kunt u beginnen op de 9-holes golfbaan La Chapelle. Het clubhuis is ingericht in Engelse stijl. Er worden regionale en culinaire gerechten aangeboden in een betoverende omgeving.

Golfbanen

Les Viviers Par73: een 18-holes Championship Course van Henri-Chappele. De baan is gemaakt van valleien, waterpartijen en bunkers. De ervaren golfer kan hier een balletje slaan. Vergeet uw driver van thuis niet mee te nemen.


Le Charlemagne Par70: een 18 holes golfbaan die u zal verrassen. De baan is korter dan Viviers, maar meer technisch. Voor elke golfer wordt een kwaliteit spel aangeboden en kan hij of zij zijn spel op de 18 holes verbeteren.


La Chappele Par31: het is meestal de eerste ervaring voor veel golfers, omdat deze 9 holes golfbaan bedoeld is voor de beginners. De baan is toegankelijk zonder handicap en bestaat niet enkel van Par3's, maar heeft ook langere afstanden. De beginnende golfer vindt perfecte speelomstandigheden zonder de druk van de ervaren golfers "achter hem" te voelen. Het is ideaal om te ontspannen terwijl u geniet van de mooiste hobby ter wereld!

Kamers

Het hotel heeft 11 kamers. De kamers variëren van een standaard tot een suite kamer en bieden comfort aan die u nodig heeft voor een aangenaam verblijf.


De kamers zijn modern en uitgerust met de nieuwste apparatuur. De televisie op de kamer is verbonden met de sateliet. De badkamer is voorzien van een toilet, wastafel, bad en douche.


Bij het hotel kunt u vanaf 13.00 uur inchecken. Op de dag van vertrek dient u voor 11:00 uur uit te checken.

Restaurant

Voor iedere smaak wordt er wel wat lekkers aangeboden. In de brassierie kunt u typische gerechten van de streek proeven. Mocht u liever iets van de kaart kiezen, dat kan in het restaurant. De chef-kok werkt met de beste ingrediënten van lokale leveranciers.